Ljusstakar, 4 st, mässing och marmor, sengustaviansk stil, Yxhult, 1900-talets senare hälft. - Bukowskis
LJUSSTAKAR, ett par, mässingsplåt, Barockstil, sekelskiftet 1900. Belysning & Lampor - Ljusstakar - Auctionet
LJUSSTAKAR, ett par, mässing, 1800-talets första hälft. - Bukowskis | Ljusstakar, 1800-talet, Mässing