Home

Outlaw lige ud Deqenereret itaalia jalgpall koroona 40000 Nord Vest Råd Normalt

Itaalia arst koroonaviiruse puhangust: Meistrite liiga mäng oli  bioloogiline pomm - Delfi Sport
Itaalia arst koroonaviiruse puhangust: Meistrite liiga mäng oli bioloogiline pomm - Delfi Sport

Itaalia koondise jalgpallurid toodi vaktsiinijärjekorras ette poole -  Uudised - Jalgpalli EM
Itaalia koondise jalgpallurid toodi vaktsiinijärjekorras ette poole - Uudised - Jalgpalli EM

Seitsmel Nõmme Kalju mängijal on tuvastatud koroonaviirus (nakatunute arv  on kasvanud kolmelt seitsmele) - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Seitsmel Nõmme Kalju mängijal on tuvastatud koroonaviirus (nakatunute arv on kasvanud kolmelt seitsmele) - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

BLOGI JA FOTOD | Teise poolaja kaks penaltit tõid Itaaliale lõpuks 4:0  võidu Eesti üle - Delfi Sport
BLOGI JA FOTOD | Teise poolaja kaks penaltit tõid Itaaliale lõpuks 4:0 võidu Eesti üle - Delfi Sport

Itaalias isolatsiooni jäänud Eesti jalgpallikoondis toodi erilennuga  kodumaale - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja  välismaalt
Itaalias isolatsiooni jäänud Eesti jalgpallikoondis toodi erilennuga kodumaale - Jalgpall - Postimees Sport: Värsked spordiuudised Eestist ja välismaalt

Koondise koosseisus toimus ootamatu vangerdus - Soccernet.ee - Jalgpall  luubi all!
Koondise koosseisus toimus ootamatu vangerdus - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Itaalia EM-koondisse kuulub potentsiaalne debütant | Jalgpalli EM | ERR

KUUM: jalgpalli EM toob Euroopasse uue koroonalaine - eestinen

Neidude U-17 koondis pandi Itaalias koroonaviiruse tõttu isolatsiooni |  Jalgpall | ERR
Neidude U-17 koondis pandi Itaalias koroonaviiruse tõttu isolatsiooni | Jalgpall | ERR

Itaalia mängib Eesti vastu ilmselt 4-3-1-2 formatsioonis | Jalgpall | ERR

Mesilased lõid ilusa tiimivärava, ent hooaja laastavaim kaotus tuli ikkagi  - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Mesilased lõid ilusa tiimivärava, ent hooaja laastavaim kaotus tuli ikkagi - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Koroonaviiruse üle nalja teinud Alli sattus skandaali - Soccernet.ee -  Jalgpall luubi all!
Koroonaviiruse üle nalja teinud Alli sattus skandaali - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Kurega liitunud noor poolkaitsja usub, et on Premium liigaks valmis -  Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Kurega liitunud noor poolkaitsja usub, et on Premium liigaks valmis - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Itaalia jalgpall seisab hetkel kolme valiku ees | Jalgpall | ERR

Tammeka talent käis Itaalias testimisel - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Itaalia sai EM-finaalturniiri avamängus Türgi üle kindla võidu | Jalgpalli  EM | ERR
Itaalia sai EM-finaalturniiri avamängus Türgi üle kindla võidu | Jalgpalli EM | ERR

ELAGU! Itaalia võitis penaltiseeria järel Inglismaad ja krooniti Euroopa  meistriks
ELAGU! Itaalia võitis penaltiseeria järel Inglismaad ja krooniti Euroopa meistriks

ÜLEVAADE ⟩ Kõik olulised uudised jalgpalli EMist - Jalgpalli EM

Briti ajaleht: jalgpalli EM-finaalturniir võib toimuda detsembris |  Jalgpalli EM | ERR
Briti ajaleht: jalgpalli EM-finaalturniir võib toimuda detsembris | Jalgpalli EM | ERR

Türgi vs. Itaalia ennustusvihjed - Spordimees.ee

Koroonaviiruse lainega pihta saanud Itaalia tippklubi treeninguid ei lõpeta  - Eesti Päevaleht
Koroonaviiruse lainega pihta saanud Itaalia tippklubi treeninguid ei lõpeta - Eesti Päevaleht

Vormi ja funktsiooni kokkupõrge: kas Euroopa meistriks kroonitakse  ootamatult ilus Itaalia või haruldaselt tõhus Inglismaa? - Soccernet.ee -  Jalgpall luubi all!
Vormi ja funktsiooni kokkupõrge: kas Euroopa meistriks kroonitakse ootamatult ilus Itaalia või haruldaselt tõhus Inglismaa? - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!

Kultuuriministeerium selgitas, kuidas tohib treenida. Premium liiga klubid  jäävad järgima karmimat korda - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!
Kultuuriministeerium selgitas, kuidas tohib treenida. Premium liiga klubid jäävad järgima karmimat korda - Soccernet.ee - Jalgpall luubi all!